Viking Squad ön inceleme ~ karekareoyun

English (US) Deutsch Français Русский 中文(简体) Português Italiano 日本語 한국어 Español
Twitter Bird Gadget

9 Kasım 2016 Çarşamba

Viking Squad ön inceleme

Çocukken atari salonlarında ve sonrasında evde oynadığım konsollarda en çok ilerlemeli dövüş oyunlarını o zaman ki tabir ettiğimiz ismi ile yandan göstermeli dediğimizi side scrolling beat’em up yapımları en çok sevdiğim ve hayranı olduğum oyunlardı. Yıllar içinde bu tarz oyunlara olan ilgim azalmadı. Hala yeni çıkanları oynayıp incelemesini yapıyorum, hatta sizin de bildiğiniz üzere Retro arcade oyun olarak bile incelemelerini yapıp sizlere sunuyorum. Bugün de ön incelemesini yapacağım oyun o eski yandan göstermeli beat’em up oyunları aratmayacak kadar kaliteli ve eğlenceli bir yapım olan Viking Squad.

Oyunda 4 karakterden birini seçip oyuna ilk adımı atabilirsiniz. Oyunu 3 kişiye kadar oynayabilme imkânınız var arkadaşlar. Bir Bayan Viking savaşçı olmak üzere çok güçlü diğer savaşçılarımızdan istediğinizi aldıktan sonra oyuna başlayabilirsiniz. Oyunda level atlama sistemi var arkadaşlar. Elinizde gamepad’iniz varsa daha kolay bir şekilde ilerleyebilirsiniz, eğer arkadaşlarınızla oynamak istiyorsanız işte o zaman oyunun daha büyük bir keyif ve eğlence ortamına dönüşeceğini düşünüyorum. Turlarda normal saldırıların yanı sıra sağlık barımızın yanındaki güç simgesi dolduğunda özel saldırı kullanarak birden fazla olan etrafımızı sarmış düşmanlarımızı bertaraf edebiliyoruz. birde oyunu online olarakta oynayabileceğiniz bir modda mevcut arkadaşlar.

Turları geçtiğimizde ise kendi köyümüzde turlardan kazandığımız altınlarla birçok ekipman işte silah, zırh, başlık klan gibi alarak karakterimizi daha da güçlendirebiliyoruz. Ayrıca karakterlerimizin yeteneklerini de güçlendirerek ileriki turlarda daha rahat oynayabilme imkânı bulabiliyoruz. Anladığım kadarıyla oynadığımız turların sonlarında aynı eski arcade oyunlarda olduğu gibi boss savaşı da yapıyoruz. Evet, arkadaşlar o eski atari zamanlarımızda oynadığımı arcade oyunların havasını modern grafiklerle birlikte yaşayabileceğiniz ve eğer arkadaşlarınızla oynayacaksanız, harika vakit geçirebileceğinize kesin gözüyle baktığım Viking Squad ile bu yaptığım ön inceleme itibariyle sizlere aktaracaklarım şimdilik bu kadar. Ne zaman olur bilmem ama ileride inşallah oyunu bitirdikten sonra tam incelemesinde neyi iyi yaptıklarını veya yapamadıklarını detaylı bir şekilde konuşuruz. Hepinize iyi oyunlar arkadaşlar.


Viking SquadViking Squad0 yorum:

Yorum Gönder

Yeni yayınları kaçırma!